Hukuk Birimi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

MMO ANKARA ŞUBE HUKUK DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Üyelerimizin mesleki faaliyetlerini sürdürürken ortaya çıkabilecek olan hukuki sorunların çözümüne yönelik hukuk danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

Bu hizmetler :

-Kamuda çalışan üyelerimiz için 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve buna dayanılarak çıkarılmış her türlü mevzuat (kurum görevde yükselme ve yer değiştirme esaslarına dair yönetmelik, disiplin yönetmelikleri, sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin yönetmelik, vb.),

-Özel sektörde çalışan üyelerimiz için 4857 Sayılı İş Yasası ve buna dayanılarak çıkarılmış her türlü mevzuat,

-Serbest olarak çalışan üyelerimiz için İmar Mevzuatı ve Kamu İhale Mevzuatı, Türk Ticaret Mevzuatı, Borçlar Kanunu ve Mevzuatı, İş Yasası ve Mevzuatı vb.

konularda verilmektedir.

Avukatımızla görüşmeler randevu ile yapılmakta olup randevu alabilmek için ekte bulunan formu doldurup uyeiliskileri-ankara [at] mmo.org.tr mail adresine iletmeniz gerekmektedir.

 

Not: Yüz yüze randevular Perşembe günleri saat 18.00 dan sonra yapılacaktır.