Mersin Şubesi

×

Hata mesajı

  • Deprecated function: views_php_handler_area->render() (/srv/www/html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc dosyasının 39 satırı) içinde Function create_function() is deprecated.
  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Şube Haberleri

TMMOB Kent Gündemi konulu basın açıklamamız gerçekleşti.
08 Haziran 2023
08 Haziran 2023 tarihinde Mersin Gazeteciler Cemiyetinde TMMOB Mersin İKK olarak Kent Gündemi konulu basın açıklaması düzenlendi. TMMOB Mersin İKK Sekreteri olarak Şube Başkanımız İbrahim YÜCESOY Kent Gündemi konulu basın açıklamasını kamuoyu ile paylaştı.
Tüplü LPG Dağıtım Personeli Kursu düzenlendi.
04 Haziran 2023
04 Haziran 2023 tarihlerinde çevrimiçi eğitim olarak Eğitmenimiz İhsan Nihat YELÇİ'nin sunumu ile Tüplü LPG Dağıtım Personeli Kursu düzenlendi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere Yetki Belgeleri düzenlenir.
LPG Dolum Tesisi Boşaltım Personeli Kursu düzenlendi.
02 Haziran 2023
1-2 Haziran 2023 tarihlerinde çevrimiçi eğitim olarak Eğitmenimiz İhsan Nihat YELÇİ'nin sunumu ile LPG Dolum Tesisi Boşaltım Personeli Kursu düzenlendi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere Yetki Belgeleri düzenlenir.
TMMOB Mersin İKK olarak "Sandıklara Sahip Çıkalım" konulu basın açıklaması düzenlendi.
25 Mayıs 2023
25 Mayıs 2023 tarihinde Mersin Gazeteciler Cemiyetinde TMMOB Mersin İKK olarak "Sandıklara Sahip Çıkalım" konulu basın açıklaması düzenlendi.
Tüplü LPG Dağıtım Personeli Kursu düzenlendi.
21 Mayıs 2023
21 Mayıs 2023 tarihlerinde çevrimiçi eğitim olarak Eğitmenimiz İhsan Nihat YELÇİ'nin sunumu ile Tüplü LPG Dağıtım Personeli Kursu düzenlendi. Kurs sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere Yetki Belgeleri düzenlenir.

Şube Bülteni

Sayı
63
Sayı
62
Sayı
61
Sayı
60

Periyodik Yayınlar

Oda Raporları

Oda Etkinlikleri