Amaç-Kapsam

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

AMAÇ

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına, Antalya Şubesi tarafından gerçekleştirilecek olan İKLİM 2011 Ulusal İklimlendirme Kongresi; Oda - Üniversite - Sanayi - Proje Müellifi - Uygulayıcı - Yatırımcı - İşletmeci ve kullanıcıları bir araya getirerek, teknolojik yeniliklerin ve çağdaş uygulamaların ülkemize kazandırılmasının yanı sıra henüz uygulamaya geçmemiş teknolojilerin aktarılması, geliştirilmesi ve yaygın biçimde kullanıma sunulmasını amaçlamaktadır.            

KAPSAM

Ülkemizde; turizm, inşaat, otomotiv, tarım, sağlık vb. birçok alanda yoğun olarak kullanılan iklimlendirme sistemleri hakkında konunun tüm boyutlarıyla incelenmesi ve tartışılması için ilgili kesimleri bir araya getirecektir.

İklimlendirmenin tanımı, sistem ve teknolojileri, projelendirilmesi, uygulanması ve uygulamadaki aksaklıklar ile bunların giderilmesi, işletilmeleri ve bu süreçte kullanımı zorunlu bakım teknolojileri ve sistemleri ile ilgili bilgisayar yazılımları irdelenecektir. Kongre kapsamında; kurs ve atölye çalışmaları düzenlenerek model uygulamalar gerçekleştirmiş, yeni bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman kişilerin aktaracağı bilgilerle kongrenin içeriğinin daha da zenginleştirilmesi amaçlanmaktadır. Düzenlenecek panel ile de; iklimlendirme sistemleri alanında uygulanan politikalar ile uygulanan politikaların ekonomiye yansımaları tartışılacaktır.

Kongre ile eş zamanlı olarak SODEX ANTALYA 2011 - Uluslar arası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerji Sistemleri Fuarı düzenlenecektir.

Kongrede sunulan bildiriler ile yapılan panel sonucu ortaya çıkan görüş ve öneriler bir sonuç bildirisi ile kamuoyuna duyurulacaktır.

KATILIM KOŞULLARI

Kongre ,konuya ilgi duyan tüm kişi ve kuruluşlara açıktır.