Bildiri Özetleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Bildiri özetleri 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde A4 ebadındaki kağıda Word 6.0 veya üst versiyon yazılımlardan herhangi biri ile 12 punto Times New Roman Tur fontu ile yazılmalıdır.

Bildiri özetleri  13 Mayıs 2011 tarihine kadar etkinlik iletişim adresine gönderilmelidir. Gönderilen özetlerin içeriği incelendikten sonra sempozyuma uygun olup olmadığı belirlenecek ve yazarlarına 03 Haziran 2011 Tarihine kadar haber verilecektir.

Uygun görülen bildirilerin tamamı aşağıdaki yazım kurallarına göre 05 Ağustos 2011 Tarihine kadar yazarlarına bildirilecektir. Yapılan değerlendirme sonucunda uygun görülen bildirilerin Etkinlik Bildiriler Kitabında yayınlanıp yayınlanmayacağı ve/veya Etkinlikte sunulup sunulmayacağı yazarlarına bildirilecektir.

Bildirinin gönderilmesi çalışmanın başka bir yerde daha önceden (kongre/kurultay/sempozyumda) yayımlanmadığını ve yazarların TMMOB Makine Mühendisleri Odası‘na bildirinin yayımlanması ile ilgili izni verdiğini gösterir.

Not: Bildiri Sunma Koşulları 2. Duyuru ve Bildiri Çağrısında yer alacaktır.