BİLDİRİ ÖZETLERİNİN HAZIRLANMASI VE SUNUMU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

     Bildiri özetleri 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde A4 boyutundaki kâğıda Microsoft Office Word programı kullanılarak 12 punto Times New Roman Tur Fontu ile yazılmalıdır.

  Bildiri özetleri 05 Mayıs 2023 tarihine kadar adresine gönderilmelidir. Gönderilen özetlerin içeriği incelendikten sonra Kurultaya uygun olup olmadığı belirlenecek ve yazarlarına 22 Mayıs 2023 tarihine kadar haber verilecektir.

     Uygun görülen bildirilerin yazarlarına, bildiri yazım düzeni ile ilgili bilgiler 22 Mayıs  2023 tarihine kadar gönderilecektir.

   Bildiriler 30 Haziran 2023 tarihine kadar yazışma adresine gönderilmelidir. Bildiriler incelendikten sonra değerlendirme sonuçları, sunuş biçimleri 04 Ağustos 2023 tarihine kadar yazarlarına bildirilecektir. Kabul edilen bildiriler kurultay bildiriler kitabında yayınlanacaktır.

   Bildirilerin gönderilmesi çalışmanın başka bir yerde daha önceden (kongre/kurultay/sempozyum) yayımlanmadığını ve yazarların TMMOB Makina  Mühendisleri Odası’na bildirilerin yayınlanması ile ilgili izin verdiğini gösterir. Kurultayda sunulan tam metin bildiler, tekrar hakem değerlendirilmesinden geçirilerek, “Mühendis Makina” ve  “Endüstri Mühendisliği” dergilerinde yayımlanacaktır.

Not: Bildiri Sunma Koşulları 2. Duyuru ve Bildiri Çağrısında yer alacaktır.

KATILIM KOŞULLARI

Kurultaya katılım ücretsizdir.

Kurultay; Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisleri il sektörde görev yapan/ilgi duyan diğer kişilerin ve üyelerimizin katılımına açıktır.