Önemli Tarihler

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih

30 Haziran 2011

Bildiri Özetlerinin Değerlendirilmesi ve Yazarlara sonucun Bildirilmesi

08 Temmuz 2011

Bildirilerin Gönderilmesi İçin Son Tarih

10 Ağustos 2011

Bildirilerin Değerlendirilmesi ve Yazarlara sonucun Bildirilmesi

09 Eylül 2011

BİLDİRİ ÖZETLERİ

Bildiri özetleri 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde a4 ebadında kağıda Word 6.0 veya üstü versiyon yazılımlardan herhangi biri ile 12 punto Times New Roman fontu ile yazılmalıdır.

Bildiri özetleri 30 Haziran 2011 tarihinde kadar etkinlik iletişim adresine gönderilmiştir. Gönderilen özetlerin içeriği incelendikten sonra kongreye uygun olup olmadığı belirlenecek ve yazarlarına 08 Temmuz 2011 tarihine kadar haber verilecektir.

Uygun görülen bildirilerin tamamı aşağıdaki yazım kurallarına göre 09 Eylül 2011 tarihine kadar yazarlarına bildirilecektir.

Bildirilerin gönderilmesi çalışmanın daha önce başka bir yerde yayınlanmadığı ve yazarlarının TMMOB Makina Mühendisleri Odasına bildirinin yayınlanması ile ilgili izni verdiğini gösterir.