Endüstriye Yönelik Teknik Hizmetler ve Eğitimler

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Samsun Şubesi

Odamız, çok çeşitli alanlarda gereksinim duyulan teknik hizmetleri ve eğitimleri, ülke çapında yaygın örgütlenme ağıyla endüstrinin hizmetine sunmaktadır. Odamızca sunulan teknik hizmetler ve belgelendirme faaliyetleri ulusal ve uluslararası düzeyde tanınırlığı sağlamak ve güvenirliliğini artırmak amacıyla Türkiye Akreditasyon Kurumu'na (TÜRKAK) akredite ettirilmiştir.

Akredite belgelendirme kuruluşu, muayene kuruluşu, kalibrasyon laboratuvarı, çevre ölçüm ve analizleri yetkili kuruluşu olarak sanayiden gelen taleplere hızlı şekilde yanıt vererek; bağımsız, tarafsız ve güvenilir bir hizmeti, uzman personeli aracılığıyla sunmaktadır.

Odamız, kuruluş amaçları arasında da yer aldığı gibi, ülkemiz sanayisinin gereksinim duyduğu iş gücünün yetiştirilmesi, bilim ve teknolojide yaşanan hızlı gelişimin takip edilerek bilgilerinin güncellenmesi için çeşitli eğitimler düzenlemektedir. Mesleki alanlarımız ve birikimleriniz doğrultusunda eğitimlerimiz; çeşitli sektörleri, çeşitli konuları, çeşitli yöntemleri kapsamakta, her geçen gün bölgemiz işletmelerinin beklenti ve talepleriyle zenginleşmektedir.

Odamız, teknolojik yenilikleri takip eden, sürekli kendini yenileyen, farklı sektör ve iş yeri pratiklerini bilen uzman eğitmen kadrosuna sahiptir.

Broşürümüzde Odamız ve şubemizce gerçekleştirilen teknik hizmetler, belgelendirme faaliyetleri ve eğitimler, endüstriyel kuruluşların ilgi ve bilgilerine sunulmaktadır.