YÖNETİM KURULU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Kayseri Şubesi

KAYSERİ ŞUBE YÖNETİM KURULU 

 


SÜLEYMAN VAROL - ŞUBE BAŞKANI

1981 yılında Niğde’de doğdu. İlkokulu Niğde’de, ortaokulu ve liseyi Antalya’da tamamladıktan sonra 2000 yılında Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümüne başladı. 2012 yılında Atılım Üniversitesin’de İşletme Bölümünde yüksek lisansını tamamladı.
Öğrenci yıllarında MMO Kayseri Şube Öğrenci Komisyonun da çeşitli görevler yaptı.2011-2015 yılları arasında MMO Kayseri Şube’ de ‘’Teknik Görevli’’ olarak görev aldı. Türk Teknik Asansör firmasını kurarak personellik görevinden ayrıldı.
14. Dönem MMO Kayseri Şube Yönetim Kurulu Üyeliği, 15. Dönem Şube Sekreterliği görevlerini yaptı. 3 Aralık 2020 tarihinden itibaren de Şube Başkanı olarak göreve başladı. 16. Dönem Genel Kurul ve Seçimleri sonucunda Şube Başkanlığı görevine devam etmektedir. Gerek öğrencilik, gerek personellik gerekse de yönetim kurulu üyeliği dönemlerinde; Öğrenci Üye ve Staj Komisyonu, LPG- AİTM Doğalgaz Komisyonu, Eğitim Komisyonu, Sosyal Faliyet Komisyonu ve Yeni Üye Komisyonlarında görev yaptı.
Süleyman VAROL evli ve 3 çocuk babasıdır.SERDAL KARA- BAŞKAN VEKİLİ

1980 yılında Nevşehir’de doğdu. 2002 yılında Erciyes Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu.
Halen, 2006 yılı itibarı ile başlamış olduğu Isısan AŞ’de yöneticilik yapmaktadır.B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İş Güvenliği Eğiticisi olarak da hizmet vermekte olan Kara; 2016-2019 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Bölümü’nde, 2012-2017 yılları arasında Koza İş Güvenliği Eğitim Kurumu’nda eğiticilik yapmıştır.Enerji piyasası ve gaz sektörü üzerine yurt içi ve yurt dışında seminer ve eğitimler vermiş ve çeşitli sektör yayınlarında makaleleri yayınlanmıştır.2016 yılından beri MMO Kayseri Şube yönetim kurulu üyeliğine devam eden Serdal Kara; İş Güvenliği ve Organize Sanayi Komisyonlarına başkanlık yapmıştır. Ayrıca, diğer şubelerin ilgili komisyonlarında da düzenleme kurulu üyelikleri bulunmaktadır.
Kara, evli ve iki çocuk babasıdır. MURAT KARASAKAL- ŞUBE SEKRETERİ

1975 yılında Kayseri’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra 2001 yılında Niğde Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makina Mühendisliği Bölümünün den
mezun oldu.
2000-2004 yılları arasında Kayseri ISISAN A.Ş. de Üretim Şefi olarak görev yaptı. 2004 yılında ATAY MÜHENDİSLİK ELK. İNŞ.SAN.TİC.LTD. ŞTİ. de Proje Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
 


BERRİN ZIRHLI -SAYMAN

1970 yılında Kayseri'de  doğdu.
 Kayseri Lisesini bitirdikten sonra, 1993 yılında Erciyes Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
Sırasıyla Atlantik Halı fabrikası, Atlas Halı ve Eyidemir ltd. Ştinde çalıştıktan sonra emekli oldu.2 çocuk annesidir.
Kitap okumak, Film izlemek ve seyahat etmek hobileri arasındadır.


OSMAN MIHÇIOKUR-ÜYE

1983 Kayseri doğumludur.
Bursa Nilüfer Anadolu lisesini bitirdikten sonra Mühendislik Fakültesi makine mühendisliği bölümünden 2008 yılında mezun olarak profesyonel kariyerine makina mühendisi olarak başlamıştır. Öğrenim süresi boyunca büyük şantiye ve tasarım ofislerinde edindiği deneyimin ardından 2009 yılında MIHÇIOKUR MÜHENDİSLİĞİ kurmuştur. Farklı ölçek ve proje tiplerindeki mühendislik pratiğine  MIHÇIOKUR MÜHENDİSLİK olarak devam etmektedir.


MURAT ZİYA ÖZTÜRK-ÜYE

27 Şubat 1974 Kayseri’de doğdu. Kayseri Lisesinden sonra 1997 de Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Daha sonra 2005 yılında Yüksek Lisansını tamamladı. 2003 yılında Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret ve 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümlerini bitirdi.
1996-1997 yıllarında Hes Makine A.Ş. 1997-1998 yıllarında Hes Kimya A.Ş. 1998 yılından beri de Erciyes Anadolu Holding İstikbal A.Ş. de tasarım, montaj, makine imalatı ve çeşitli üretim birimlerinde çalışmaktadır.
Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi Yönetim Kurulunda 12. 13. 14. ve 15. dönemlerde  OSB Komisyonu, Sosyal Faaliyetler Komisyonu, İş Güvenliği Komisyonu, Özlük Hakları Komisyonlarında görev almıştır.
Amatör yat kaptanlığı, fotoğrafçılık, atlı okçuluk, snowboard ve motorsiklet özel ilgi alanlarıdır.