İzmir Şube Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir subesi

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

19 Nisan 2024

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLERİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

"JET FANLAR VE UYGULAMALARI" eğitimi gerçekleştirildi.

19 Nisan 2024

"JET FANLAR VE UYGULAMALARI" eğitimi gerçekleştirildi.

KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU 30. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KONSERİ BÜYÜLEDİ

19 Nisan 2024

Kültürel hayatımıza yön veren önemli topluluklardan biri olan MMO İzmir Şubesi Klasik Türk Müziği Korosu, 30. kuruluş yıldönümünü muhteşem bir konserle kutladı. 

TTMD İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ HEYETİNİ ŞUBEMİZDE AĞIRLADIK

18 Nisan 2024

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği İzmir Temsilciliği, yeni seçilen 32. Dönem Yönetim Kuruluna tebriklerini iletti.

KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU 30. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KONSERİ

15 Nisan 2024

KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU
30. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KONSERİ
KONSER PROGRAMI

BİTİRME PROJELERİ SERGİSİ VE YARIŞMASI KONUSUNDA BÖLÜM BAŞKANLARIYLA TOPLANTI YAPILDI

02 Nisan 2024

28 Mart 2024 tarihinde İzmir ve Manisa’daki üniversitelerin bölüm başkanları ile online toplantı gerçekleştirdik. 

Katip Çelebi Üniversitesi “1 Proje Panayırı”na katıldık

01 Mart 2024

Katip Çelebi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi tarafından düzenlenen “Disiplinler Arası Mühendislik Tasarım Projesi” dersi kapsamında gerçekleştirilen "1 Proje Panayırı" etkinliğine katıldık. 

MESLEKTAŞLARIMIZ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ İLE DAYANIŞIYOR

26 Şubat 2024

Öğrenci üyelerimizin üniversitede aldıkları dersleri desteklemek, uygulama örnekleri ile pekiştirmek için meslektaşlarımız ile tamamlayıcı ders programları oluşturduk.

Konutlarda İç Hava Kalitesi ve Havalandırma I, kitabı yayımlandı

21 Şubat 2024

Sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması için kritik bir konuyu ele alan "Konutlarda İç Hava Kalitesi ve Havalandırma – I" adlı kitap 750 numaralı MMO yayını olarak yayınlandı. 

32. GENEL KURULUMUZ TAMAMLANDI

19 Şubat 2024

Şubemizin 32. Dönem Genel Kurulu ve Seçimleri 17-18 Şubat 2024 tarihlerinde Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirildi.

GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRİYORUZ: ŞUBE GENEL KURULU VE SEÇİMLERİNDE BULUŞUYORUZ…

12 Ocak 2024

TMMOB Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 17-18 Şubat 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan 32. Olağan Şube Genel Kurulu ve Seçimleri için heyecanla hazırlanıyoruz. 

MMO İZMİR ŞUBESİ YENİ YILA MERHABA DEDİ; GELENEKSEL KOKTEYL ETKİNLİĞİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

12 Ocak 2024

Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi, üyeleri için geleneksel Yeni Yıl Kokteyli düzenledi. Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde gerçekleşen etkinlik, mühendislerin bir araya gelmesine olanak tanıdı.