ÖĞRENCİLER İÇİN TANIŞMA KAHVALTISI DÜZENLENDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

08 Kasım 2023

Şubemiz Öğrenci Üye Komisyonu tarafından 5 Kasım 2023 tarihinde bir tanışma kahvaltısı düzenlendi.

Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Kordelya Salonu’nda gerçekleşen kahvaltıya İzmir ve Manisa’da bulunan çeşitli üniversitelerden 60’a yakın öğrencinin yanı sıra Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve Şube çalışanları katıldı. Kahvaltıda, Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Evrim Aksoy bir konuşma yaptı. Aksoy konuşmasında, Şubemiz ve Öğrenci Üye Komisyonu çalışmalarına ilişkin bilgilendirmede bulunurken, “MMO İzmir Şubesi olarak Odamızın, mesleğimizin ve ülkemizin geleceği olarak gördüğümüz siz genç arkadaşlarımızla hem yönetim kurulu olarak tanışmak hem de birbirinizle iletişime geçmenize katkıda bulunmak amacıyla bu etkinliğin düzenlenmesi doğrultusunda Öğrenci Üye Komisyonumuza destek verdik. Bugün burada, belki de Oda çalışmalarına ilk adımını atan arkadaşlarımız mevcut. Kendilerinin bu çalışmalara önemli destekleri olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Öğle saatlerine kadar devam eden etkinlikte ayrıca öğrenciler arasında bilgi yarışması gerçekleştirilirdi.