MESLEKTAŞLARIMIZ ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ İLE DAYANIŞIYOR

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

26 Şubat 2024

Öğrenci üyelerimizin üniversitede aldıkları dersleri desteklemek, uygulama örnekleri ile pekiştirmek için meslektaşlarımız ile tamamlayıcı ders programları oluşturduk.

Sevgili Öğrenciler;

Öğrenci üyelerimizin üniversitede aldıkları dersleri desteklemek, uygulama örnekleri ile pekiştirmek için meslektaşlarımız ile tamamlayıcı ders programları oluşturduk. İlk programımız STATİK ve TERMODİNAMİK-1 olarak belirlenmiştir. Eğitimlerimiz 24 Şubat 2024 Cumartesi günü başlamış olup, dönem boyunca sürecektir.

Ayrıca eğitimler öğrenci üyelerimiz için ücretsiz olup, katılım 15 kişi ile sınırlıdır.

Kayıt formu: https://forms.gle/7W64efcSSZ9gvVBu5