KOORDİNASYON KURULU TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

19 Ekim 2023

Şubemizin 1 Mayıs 2023-30 Eylül 2023 tarihleri arasındaki beş aylık çalışmalarının değerlendirildiği Koordinasyon Kurulu toplantısı 18 Ekim 2023 tarihinde gerçekleştirildi.

Şube çalışmalarının değerlendirildiği ve gelecek dört aylık sürecin çalışma plan ve hedeflerinin oluşturulduğu Şube Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Odamız Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi Akdeniz Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantının divan başkanlığını N. Doğan Albayrak yaparken, İbrahim Ali Kaya da yazman olarak görev aldı. Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İl-İlçe ve İşyeri Temsilcileri, Oda organlarında ve uzmanlık komisyonlarında görev alan üyeler, Oda Delegeleri  ile Şube Teknik Görevlilerinden oluşan Şube Koordinasyon Kurulunun toplantısı Şubemiz Başkanı İlkin Boz’un konuşması ile başlarken, Boz’un ardından Şubemiz Yönetim Kurulu Sekreteri Evrim Aksoy tarafından çalışma raporuna dair özet bir sunum yapıldı. Toplantıda ülke gündemi, Oda ve Şube çalışmaları kurul üyeleri tarafından değerlendirilerek bunlara dair görüş ve öneriler ifade edildi.