KLASİK TÜRK MÜZİĞİ KOROSU 30. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KONSERİ BÜYÜLEDİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
İzmir Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

19 Nisan 2024

Kültürel hayatımıza yön veren önemli topluluklardan biri olan MMO İzmir Şubesi Klasik Türk Müziği Korosu, 30. kuruluş yıldönümünü muhteşem bir konserle kutladı. 

Kültürel hayatımıza yön veren önemli topluluklardan biri olan MMO İzmir Şubesi Klasik Türk Müziği Korosu, 30. kuruluş yıldönümünü muhteşem bir konserle kutladı. Konser, müzikseverlerin büyük ilgisini çekerken, salonu dolduran izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Klasik Türk Müziği'nin derin köklerinden ilham alan ve bu değerli mirası gelecek kuşaklara taşıma misyonuyla hareket eden koronun 30. yıl kutlaması büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Türk müziğinin klasik eserlerinden modern yorumlara kadar geniş bir repertuarla sahne alan koronun performansı, dinleyicileri duygusal bir müzikal yolculuğa çıkardı.