Bildiri Özetleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Bildiri özetleri 200 kelimeyi geçmeyecek şekilde A4 ebadındaki kağıda Word 6.0 veya üst versiyon yazılımlardan herhangi biri ile 12 punto Times New Roman Tur fontu ile yazılmalıdır.

Bildiri özetleri, yazarın kısa özgeçmişi ve yazışma adresi 29 Mayıs 2009 tarihine kadar kongre iletişim adresine gönderilmelidir. Gönderilen özetlerin içeriği incelendikten sonra kongreye uygun olup olmadığı belirlenecek ve yazarlarına 12 Haziran 2009 tarihine kadar haber verilecektir.

Uygun görülen bildiri özetleri için, yazarlarına bildiri yazım kuralları gönderilecek ve 17 Temmuz 2009 tarihine kadar bildirinin tamamının kongre iletişim adresine gönderilmesi istenecektir.

Bildiriler incelendikten sonra değerlendirme sonuçları 31 Temmuz 2009 tarihine kadar yazarlarına bildirilecek, bildirilerin Kongre Bildiriler Kitabında yayınlanıp yayınlanmayacağı ve/veya kongrede sunulup sunulmayacağı yazarlarına bildirilecektir.

Bildirinin gönderilmesi çalışmanın başka bir yerde önceden yayınlanmadığı ve yazarların TMMOB Makina Mühendisleri Odası‘na bildirinin yayınlanması ile ilgili izni verdiğini gösterir.