ASANSÖR SEMPOZYUMU

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Tarih ve Saat: 17 Ekim 2024 Perşembe - 9:00 - 19 Ekim 2024 Cumartesi - 18:00
Yer: MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi - İzmir

17-19 Ekim 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan XI. Asansör Sempozyumu ve Sergisi çalışmaları, 2 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirilen Düzenleme Kurulu toplantısı ile başladı.

 

Odamız ve Elektrik Mühendisleri Odası adına Şubemiz ve Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi yürütücülüğünde düzenlenecek olan XI. Asansör Sempozyumu ve Sergisi için çalışmalar başladı. Bu çerçevede, ilk Düzenleme Kurulu toplantısı çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Odamız ve Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nden temsilcilerin yanı sıra sektör temsilcileri katılırken, toplantıda Yürütme Kuruluna, Bilim Kurulunu belirlemesi için yetki verilmesi, sempozyum sekreterlerinin belirlenmesi gibi kararlar alındı.