EİM-MEDAK Haberleri

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Resim

49. Dönem Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 1.Toplantısı 3 Eylül 2022 tarihinde "49. Dönem EİM MEDAK Yürütmesinin belirlenmesi” gündemi ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda 49. Dönem EİM MEDAK Yürütmesi aşağıdaki şekilde belirlendi:

Resim

48. Dönem Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 2.Toplantısı 16 Ocak 2021 tarihinde "Şube MDK çalışmaları, Kongre-Kurultay hakkında bilgilenme ve Kaizen çalışmaları hakkında bilgilenme " gündemleri ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Resim

48. Dönem Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 1.Toplantısı 5 Aralık 2020 tarihinde "48. Dönem EİM MEDAK Yürütmesinin Seçimi, 48. Dönem Çalışma Programının Oluşturulması, Görüş ve Öneriler" gündemi ile çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 

Resim

Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 47.Dönem 6.Toplantısı 14 Nisan 2019 tarihinde Ankara'da, "Eğitim ve Yayın çalışmaları, Yerel Kurultayların görüşülmesi, Görüş ve Öneriler" gündemi ile gerçekleştirildi.

Resim

Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 47.Dönem 5.Toplantısı 23 Şubat 2019 tarihinde Odamız İzmir Şubesinde "Eğitim ve Yayın çalışmaları, Yerel Kurultayların görüşülmesi, Görüş ve Öneriler" gündemi ile gerçekleştirildi.

Resim

Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 47.Dönem 4.Toplantısı 12 Ocak 2019 tarihinde Odamız İzmir Şubesinde "Eğitim ve Yayın çalışmaları, Çalışmaların ve Etkinliklerin Değerlendirilmesi, Görüş ve Öneriler" gündemi ile gerçekleştirildi.

Resim

Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 47.Dönem 3.Toplantısı 18 Kasım 2018 tarihinde Oda Merkezi’nde "Eğitim ve Yayın çalışmaları, Görüş ve Öneriler" gündemi ile gerçekleştirildi.

Toplantıya aşağıdaki isimler katılmıştır:

Resim

Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 47.Dönem 2.Toplantısı 8 Eylül 2018 tarihinde Odamız Adana Şubesinde "Eğitim ve Yayın çalışmaları, Görüş ve Öneriler" gündemi ile gerçekleştirildi.

Toplantıya aşağıdaki isimler katılmıştır:

Resim

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) örgütlülüğü içerisinde, teknolojik gelişmeleri takip ederek, Endüstri ve İşletme Mühendislerinin (EİM) mesleki gelişimine katkıda bulunacak meslek içi eğitimlerin düzenlenmesi; meslek ve meslektaş sorunlarının, ülkenin ve toplumun sorunlarından ayrı düşünülem

Resim

Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Ana Komisyonu 47.Dönem 1.Toplantısı 14 Temmuz 2018 tarihinde Odamız Adana Şubesinde "47. Dönem EİM MEDAK Yürütmesinin Seçimi, 47. Dönem Çalışma Programının Oluşturulması, Görüş ve Öneriler" gündemi ile gerçekleştirildi.

Resim

“Bir önceki toplantı sonrası yapılan çalışmaların değerlendirilmesi, Kasım ayında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan XI.

Resim

Oda Yönetim Kurulu Üyesi Vedat İrşi’nin katıldığı toplantı; ‘Bir Önceki Toplantı Sonrası Yapılan Çalışmaların Değerlendirilmesi’ ve ‘Alt Çalışma Gruplarının ve Yapacakları Çalışmaların Görüşülerek Netleştirilmesi’ gündemleriyle gerçekleştirildi.

 Toplantıya Katılanlar