Durum Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Gerçekleştirildi

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Trabzon Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

01 Haziran 2024 - 03 Haziran 2024

Makina Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak, Yönetim Kurulumuz, İl Temsilcilik Yürütme Kurulları, şube çalışanlarımız ve temsilcilik çalışanlarımızın katılımıyla kapsamlı bir durum değerlendirme ve planlama toplantısı gerçekleştirdik. 

Bu toplantıda, mevcut faaliyetlerimizin analizi yapılarak, gelecek dönem projeleri ve stratejileri üzerinde ayrıntılı değerlendirmeler yapıldı.

Toplantı boyunca, temsilcilik yürütme kurullarımız ve çalışanlarımızın görüş ve önerileri alındı. Özellikle meslektaşlarımızın ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için yeni projeler ve iş birlikleri üzerine fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, devam eden projelerin durumu ve gelecekteki hedeflerimiz detaylı bir şekilde ele alındı.

Bu verimli toplantının, şubemizin faaliyetlerini daha da ileriye taşıyacağına inanıyoruz. Katılım sağlayan ve değerli katkılarını sunan temsilcilik yürütme kurullarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz. Birlikte daha güçlü ve etkin bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.