Şubemiz Bölümlerini Derece ile Bitiren Öğrenci Üyelerine Hediyelerini Takdim Etti.

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Samsun Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

07 Temmuz 2023

5 Temmuz 2023 tarihinde Şubemiz, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Samsun Üniversitesi “Makine, Endüstri, Uçak ve Uzay Mühendisliği” bölümlerinden derece ile mezun olan öğrenci üyelerimiz için bir kutlama programı düzenledi.

Etkinliğe derece ile mezun olan öğrenci üyelerin yanı sıra aileleri de katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, “Genç meslektaşlarımız bizleri bir kere daha gururlandırdı” dedi. Oda olarak öğrenci üye kaydı yaptıran tüm öğrencilere yönelik birçok toplantı, teknik seminer ve geziler düzenlediklerini hatırlatan Gürkan, ayrıca staj yeri oluşturarak ve sosyal etkinliklerle öğrencilerimizin mesleğe hazırlanma süreçlerine katkı sağladık. Genç meslektaşlarımızla mesleğe adım attıkları günden itibaren başlayan “Oda-Üye” birlikteliğimizin daimi olması için MMO olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya bundan sonra da hazırız” diye konuştu.

Mezuniyet programında OMÜ Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölüm 1'incisi Berkay Gültekin, 2'ncisi Veli Berke Kayıkcıoğlu, 3'üncüsü Emre Nayir, SAMÜ Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği Bölüm 1'inciliğini paylaşan Erkan Öztürk ve Barış Şenel, 2'ncisi Atakan Yalçın Önel, 3'üncüsü Fatma Çelik hediyelerini MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan'dan, OMÜ Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm 1'incisi Mervenur Çabuk, 2'ncisi Emre Yapıcı, 3'üncüsü Beril Kıyak hediyelerini MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Bozal'dan, SAMÜ Özdemir Bayraktar Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Uçak ve Uzay Mühendisliği Bölüm 1'incisi Mehmet Arslan, 2'ncisi Afra Bildik, 3'üncüsü Ramazan Öztürk hediyelerini MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Ünsal Kıran’dan aldı.