MMO ÖĞRENCİ ÜYE KURULTAYLARI DEVAM EDİYOR

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Görseller: 

Antalya Şube (19 Aralık 2018)
Antalya Şube Öğrenci Üye Yerel Kurultayı 19 Aralık 2018 tarihinde Antalya Şube Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Oda Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bedri Tekin’in ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen kurultayda öğrenciler “Eğitim ve Örgütlenme” konularında görüş ve düşüncelerini paylaştılar.

Edirne Şube (21 Aralık 2018)
Edirne Şube Öğrenci Üye Yerel Kurultayı 21 Aralık 2018 tarihinde Edirne Şube Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarını Öğrenci Üye Komisyonu Üyesi Onur Baran Doğan, Şube Başkanı Aziz Avukatoğlu ve Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk‘ün yaptığı, Oda Teknik Görevlisi Hüseyin Cem Şavur ve 25 Öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Öğrenci Üye Yerel Kurultayında; ‘Nasıl Bir Mühendislik Eğitimi, Nasıl Bir Üniversite İstiyoruz?’, ‘Eğitimde Gericileşme’,‘Üniversite Sorunları’, Öğrenci Üye Örgütlülüğü’ konularında sunumlar gerçekleştirildi.

Bursa Şube (22 Aralık 2018)

Bursa Şube Öğrenci Üye Komisyonu, üniversitelerin Makina, Endüstri, İşletme, Mekatronik, Sanayi, Uçak, Havacılık, Uzay, Sistem, Üretim Mühendisliği bölümlerinde öğrenim gören öğrenci üyelere, ülkemizdeki mühendislik eğitimini ve üniversitelerde yaşanan sorunları, meslek alanlarına ilişkin gelişmelerin öğrenci üyelere yansımasını, eğitimde yaşanan sorunlara ve çözümlerine ilişkin düşünceleri, öğrenci üye örgütlülüğüne ilişkin önerileri ortaya koyarak tartıştıkları özgür bir platform olan Öğrenci Üye Yerel Kurultayı gerçekleştirildi.
Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk, Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkan Vekili Devrim Tutku Ateş ve Bursa Şube Öğrenci Üye Komisyonu Temsilcilerinin açılış konuşmalarını yaptığı Öğrenci Üye Yerel Kurultayı’nda; ‘Nasıl Bir Mühendislik Eğitimi, Nasıl Bir Üniversite İstiyoruz?’, ‘Eğitimde Gericileşme’, ‘Üniversite Sorunları’, Öğrenci Üye Örgütlülüğü’ konularında sunumlar yapıldı.
Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk, Oda Teknik Görevlisi Hüseyin Cem Şavur ve çok sayıda öğrenci üyenin katılım sağladığı Bursa Şube Öğrenci Üye Yerel Kurultayı; 09 Mart 2019 tarihinde Ankara’da, TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi’nde gerçekleştirilecek olan ‘Öğrenci Üye Kurultayı’na çağrı yapılmasıyla son buldu.

Gaziantep Şube (22 Aralık 2018)
Gaziantep Şube Öğrenci Üye Yerel Kurultayı, 22 Aralık 2018 tarihinde Şube Toplantı Salonu‘nda gerçekleştirildi.
Şube Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ovayolu’nun açılış konuşmasıyla başlayan kurultayda, Oda Merkezi Teknik Görevlisi Meltem Özdemir de bir konuşma yaptı. Şube Öğrenci Üye Komisyonu Temsilcileri tarafından “Eğitim”, “Örgütlenme”, “Üniversitelilerin Sorunları” konularında sunumlar yapıldı. Sunumların ardından, serbest kürsüde öğrenci üyeler fikirlerini paylaştılar.

Ankara Şube (23 Aralık 2018)
Ankara Şube Öğrenci Üye Yerel Kurultayı, "Hayal Ettiğin Üniversite Seninle Mümkün" başlığıyla 23 Aralık 2018 tarihinde Şube Toplantı Salonu‘nda gerçekleştirildi.
Şube Yönetim Kurulu Üyesi M. Serdar Ulu’nun açılış konuşmasıyla başlayan kurultayda, Oda Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk de bir konuşma yaptı. Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Seyit Ali Korkmaz ve Şube Teknik Görevlisi Egegün Ünveren’in de katıldığı kurultayda, sunumların ardından, oluşturulan Serbest Kürsüde öğrenci üyeler konularla ilgili fikirlerini paylaştılar.

Yayına Giriş Tarihi: 
Pazartesi, Aralık 24, 2018 - 10:45
Komisyon: 
Genel Öğrenci
Dönem: 
47
Gönderi Türü: 
Komisyon
Spot: 

9 Mart 2019 tarihinde Ankara’da yapılacak olan Öğrenci Üye Kurultayı öncesinde gerçekleştirilen Öğrenci Üye Yerel Kurultayları 19 Aralık 2018 tarihinde Antalya Şube’de, 21 Aralık 2018 tarihinde Edirne Şube’de, 22 Aralık 2018 tarihinde Bursa ve Gaziantep Şube’de ve 23 Aralık 2018 tarihinde Ankara Şube’de gerçekleştirildi.

Seslendiği gruplar: