"Ergene Havzası`nda Mühendisler Sempozyumu: Fabrika, Toplumsal Yaşam ve Kent Deneyimleri"

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Odamız Sanayi Kongresi 2017 çalışmaları kapsamında sürdürülen "Ergene ve Gaziantep Sanayisinde Mühendisler: Fabrika, Toplumsal Yaşam ve Kent Deneyimleri" projesinde, hem Ergene hem de Gaziantep’teki saha çalışmaları geçtiğimiz ay içerisinde tamamlanmıştı.

Bu çalışmalar kapsamında, 24 Aralık 2016 tarihinde ‘Ergene Havzasında Mühendisler Sempozyumu: Fabrika, Toplumsal Yaşam ve Kent Deneyimleri` başlıklı bir seminer düzenlenecek. Üç ayrı oturumun yapılacağı ve birçok akademisyenin konuşmacı ve de tartışmacı olarak katılacağı Sempozyum, Edirne Çorlu Divan Otel`de saat 09:30`da başlayacak.