KAYNAK TEKNOLOJİSİ 13. ULUSAL KONGRE VE SERGİSİ BİLDİRİLER KİTABI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası her çalışma döneminde olduğu gibi 49. dönemde de üyelerinin uzmanlık ve çalışma alanlarına yönelik çok sayıda kongre, kurultay, sempozyum etkinliği düzenlemiştir. Bu etkinliklerle, bilgiyi üreten, bilgiye ihtiyaç duyan, kullanan ve geliştirilmesine yardımcı olan tarafların aynı platformda buluşmasını ve meslektaşlarımız ile ilgili sektörlere katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu çerçevede düzenlenen ve kurumsallaşan etkinliklerden biri de; ilki 1997 yılında gerçekleştirilen ve bu yıl Ankara Şube sekretaryalığında düzenlenen “Kaynak Teknolojisi XIII. Ulusal Kongre ve Sergisi”dir. İki gün süren kongre için; “Ülkemizde ve Dünyada Kaynaklı İmalat Sektörünün Sorunları ve Sektörün Gelişimi,” 
“Kaynaklı İmalatta Kalite Kontrol Faaliyetleri,” “Kaynaklı İmalatta Enerji ve Maliyet Kontrolü” ve “Kaynaklı İmalatta İSG’nin Yeri ve Önemi” başlıklı beş ana tema belirlenmiştir. 

Kongrede, 10 ayrı oturumda 37 bildiri sunulmuş, ayrıca çok sayıda sektör temsilcisi firmanın katılımıyla bir sergi düzenlenmiştir. 

TMMOB Makina Mühendisleri Odası adına Ankara Şube yürütücülüğünde gerçekleştirilen Kongremizin düzenlenmesinde emeği geçen Düzenleme, Bilim, Yürütme Kurulu üyelerine, bildiri sunan konuşmacılara, sergiye katılarak ve Bildiriler Kitabına ilan vererek katkı sağlayan değerli firmalara, destek veren kurum, kuruluş ve kişilere, tüm katılımcılara, Ankara Şubemizin Yönetim Kurulu üyelerine, Kongre Sekreteri ile Şube çalışanlarına teşekkür ederiz. 

Kongre Bildiriler Kitabının üyelerimize, ilgili akademisyenlere, sanayicilere, kurum ve kuruluşlara araştırma ve çalışmalarında yararlı olmasını dileriz. 

Yayın No: 
756
Yayın Yeri: 
Ankara
Sayfa Sayısı: 
450
ISBN: 
978-605-01-1633-5
Kitap Türü: 
Etkinlik Kitapları