IX. ULUSAL UÇAK, HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ KURULTAYI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Tarih ve Saat: 05 Mayıs 2017 Cuma - 9:00 - 06 Mayıs 2017 Cumartesi - 18:00
Yer: NAZIM HİKMET KONGRE MERKEZİ - ANKARA

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Ankara Şube yürütücülüğünde düzenlenen, IX. Ulusal Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği Kurultayı, 5-6 Mayıs 2017 tarihlerinde uçak, havacılık ve uzay mühendislerinin, Oda üyelerimizin, öğrencilerimiz ve ilgili kurum ve kuruluşlardan temsilcilerin katılımıyla Ankara’da Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

11 kamu kurum ve kuruluşu, üniversite ve firma tarafından desteklenen ve iki gün süren kurultayımızı 300 kişi izledi. İki gün boyunca süren kurultayımızda; Havacılık Sektöründe Ulusal Yeterlilik ve Uluslararası Rekabet Gücü, Havacılık Sektöründe Bilgi Yönetimi ve Standardizasyon Konularında Ulusal Uygulamalar, Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği Eğitimlerinin Nitelik ve Nicelik Yönünden Değerlendirilmesi, Havacılık Alanında Ulusal Teknoloji Uygulamaları, Deneysel Hava Aracı Geliştirme Çalışmaları konu başlıkları altında 8 oturumda 26 sunum yapılmıştır.

Kurultay ile ilgili sunum, bildiriler kitabı, video ve sonuç bildirgesine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Kurultay sunumları için tıklayınız.

Kurultay bildiriler kitabı için tıklayınız.

Kurultay videoları için tıklayınız.

Kurultay sonuç bildirgesi için tıklayınız.