1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRE VE SERGİSİ

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Tarih ve Saat: 14 Mayıs 2015 Perşembe - 11:30 - 16 Mayıs 2015 Cumartesi - 21:00
Yer: ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİTHAT ÖZSAN AMFİSİ / ADANA

Makina-insan diyaloğunda yardımcı haberleşme donanımları ile hızlı bir değişim yaşayan otomasyon artık sihirli bir kelime olmaktan çıkmış, korumacılığın küreselleşme ile hızla ortadan kalkması sonucu bu alanda ciddi bir rekabet oluşmuştur.

Rekabetçi koşullar; üretimin standardını, güvenilirliğini ve daha kaliteli/daha ucuz olmasını zorunlu kılan gereksinimler otomasyonu kaçınılmaz yapmıştır.

Bilim ve teknolojiyi insanlık yararına doğa dengesini koruyacak biçimde kullanmayı temel ilke olarak kabul eden anlayış içinde TMMOB Makina Mühendisleri Odası, Çukurova Üniversitesi Makina Alet Cihaz  Tasarım İmalat Araştırma ve Uygulama Merkezi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ile birlikte iki yılda bir yenilenen ve 2015 yılında 14. sünün yapılması planlanan Otomatik Kontrol Seminer ve Sergi etkinliğinin geliştirilerek 1. ENDÜSTRİYEL OTOMASYON KONGRESİ VE SERGİSİ adıyla sektörde yer alan bilim insanlarının buluşturulması hedeflenmektedir.

Amaç: Hızla yenilenen Endüstriyel Otomasyon alanında sistem öğelerinin ve çözümlerinin işlendiği bilgi paylaşımlı bir ortam yaratmaktır.

Kapsam: Belirlenen bildiri konularında, ayrıca onlarla sınırlı kalmayan Endüstriyel Otomasyon içeriğine uygun olabilecek konularda da bilgi işlenecektir