ŞUBEMİZ İLE DERSİM BELEDİYESİ ARASINDA ASANSÖR PERİYODİK KONTROL PROTOKOLÜ İMZALANDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

19 Haziran 2023

Şubemiz ile Dersim Belediyesi arasında asansör denetimleri hakkındaki “Asansörlerin Yıllık Periyodik Kontrolleri” ile ilgili 4 yıllık iş birliği protokolü imzalandı.

16 Haziran 2023 tarihinde Dersim Belediye Başkan Yard. Canan AY, Şube eşbakanımız Hüseyin KARAHAN, MMO Dersim İl Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Çetin AŞAM, Temsilcilik sekreteri Şefkan GÜLERDOĞAN ve Teknik görevlimiz Bülent ÇETİNKAYA’nın katılımı ile imzalanan protokol gereğince, kentteki asansörler MMO tarafından kontrol edilerek daha konforlu ve güvenli hale getirilecektir.

İmzalanan protokol gereği, asansörlerin güvenli ve işletme yönünden uygun çalıştığını tespit etmek için Dersim Belediyesi sınırları içerisinde bulunan binalardaki asansörlerin kontrolleri, Asansör işletme, Bakım ve Periyodik Kontrol Yönetmeliğine uygun olarak 2027 yılına kadar Odamız tarafından gerçekleştirilecektir.