ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ ÜRETİM MAKİNALARI FUARINA KATILDI

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Diyarbakır Şubesi

Yayına Giriş Tarihi

06 Nisan 2010

Batman Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okuyan öğrenciler, İl Temsilciliğimizin organizasyonuyla Diyarbakır’daki Üretim Makinaları fuarına katıldı.

Diyarbakır Şubemizin de bir stant açtığı "Ortadoğu Üretim Makineleri ve Yan Sanayiler Fuarı" Batman‘daki öğrenci üyelerimiz tarafından ziyaret edildi. Batman İl Temsilciliğimizin organizesiyle Diyarbakır‘a gelen 30 öğrenci üye, şube binasında Şube Sekreterimiz Bülent Özdel ile Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Çet tarafından karşılandı.

Öğrenci üyelerle bir süre sohbet eden yönetim kurulu üyelerimiz, yeni dönemde öğrenci üyelikleri daha işlevsel kılacaklarını belirtirken, öğrenci üyelerimizin Oda‘yı daha etkin olarak kullanabilmeleri için Batman Temsilciliğimizde kendilerine iki bilgisayar tahsis edeceklerini belirtti. Öğrenciler, daha sonra fuara katılarak, sergilenen makinalara ilişkin bilgi aldı.