ÇEVRİM İÇİ YENİ MEZUN EĞİTİMLERİ (25 Ağustos / 05 Eylül)

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
Ankara Şubesi

ÇEVRİM İÇİ YENİ MEZUN EĞİTİMLERİ (25 Ağustos / 05 Eylül)

Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişimi için her zaman, her koşulda VARIZ!

Değerli meslektaşlarımız,

Mühendislik, bilimsel bilgi ve teknolojiyi kullanarak doğal kaynakları insanlık için yararlı araçlara dönüştürme mesleğidir. Böylesine önemli bir üretim faaliyeti içerisinde yer alan mühendisler “hiç bitmeyen bir öğrenme süreci” içerisinde yer alırlar.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın kuruluş amaçlarından biri de bu süreçlerin devamını sağlamak üzere eğitimler düzenlemektir. Bu doğrultuda yeni mezun olmuş meslektaşlarımız için bir eğitim programı hazırladık.

Siz değerli meslektaşlarımızı bu eğitimlere katılarak, mesleki öğrenme sürecinizi geliştirmeye davet ediyor, çalışma hayatınızda başarılar diliyoruz.

NOT: Eğitimler çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

NOT: Eğitim programlarına kayıt yaptıran meslektaşlarımıza, webinar linki eğitimler başlamadan 2 saat önce SMS ve mail yoluyla gönderilecektir.

NOT: Eğitim programına kayıt yaptıran üyelerimizin gerekli kontrolleri yapmak için http://mmo.kim/hrq8 linkini kullanması gerekmektedir.

 

Eğitim Adı

Eğitmen Adı

Tarih / Başlama Saati

Detaylı Bilgi ve Kayıt

MÜHENDİSLİK ETİĞİ

MEHMET SERDAR ULU

25 Ağustos Salı / 15.30

http://mmo.kim/6l3o

 

İŞ HUKUKU

AV. HATİCE GENÇ

28 Ağustos Cuma / 15.30

http://mmo.kim/193n

CV HAZILAMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ

CANDAN SEÇKİN

02 Eylül Çarşamba / 15.30

http://mmo.kim/unw3

İŞ DENEYİMİ AKTARIMI

Yılmaz YILDIRIM

Elif CANLI

Sadık NAZİK

05 Eylül Cumartesi / 15.30

http://mmo.kim/p9ui