Amaç

×

Hata mesajı

  • Notice: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 771 satırı) içinde Undefined index: 3.0.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 777 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 781 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_glyphicons() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 841 satırı) içinde array_merge(): Expected parameter 1 to be an array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.
  • Warning: _bootstrap_icon() (/srv/www/html/sites/all/themes/bootstrap/includes/common.inc dosyasının 875 satırı) içinde in_array() expects parameter 2 to be array, null given.

Ülke ekonomisinin ve sanayileşmenin lokomotif sektörü, refahın ve gelişmişliğin en önemli göstergelerinden biri olarak kabul edilen demir-çelik sektöründeki;

- Dünyadaki ve ülkemizdeki mevcut durumunun ve gelecekle ilgili öngörülerin tartışılması, sorgulanması, olası fırsatlar ve risklerin paylaşılması,

- Yeni teknolojiler ve sektörel gelişmelerin, AR-GE çalışmalarının, bilimsel gelişmelerin, ve ulusal politikaların tartışılması, çağdaş uygulamaların ülkemize kazandırılması yönünde bilgi paylaşımında bulunulması,

- Sanayi kuruluşları ile akademik çevreler arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi tartışma platformunun oluşturulması ve gerçekleştirilen projelerin sunulmasının sağlanması,

- Ulusal demir-çelik sektörünün AB sürecindeki geleceğinin tartışılması,

- Üreticiler ile kullanıcıların beklentilerinin, sorunlarının ve çözüm yöntemlerinin görüşülmesi,

- Çalışanların çalışma koşullarının, gelir ve sosyal haklarının incelenmesi ve önerilerin oluşturulması.